^

Jūs atrodaties šeit

Tīņi

Считаются самой сложной возрастной группой. А вы знаете, почему? Да потому что возраст этот переходный – из периода детства подростки уже вроде бы вышли, а до юности еще не дошли…

В период с 11 до 15-16 лет в организме идет перестройка, обусловленная началом полового созревания. Эндокринная система подростков находится в нестабильном состоянии, и все железы внутренней секреции, особенно щитовидная железа и гипофиз, работают в усиленном режиме. Это обеспечивает физическое и половое развитие организма, но нередко сказывается на работе основных органов и самочувствии подростка.

Родители должны иметь в виду, что подростки чрезвычайно склонны к эмоциональной нестабильности и депрессивным состояниям, которые могут приводить к развитию многих хронических заболеваний.

Pusaudžu agresīva uzvedība

Pusaudžu agresīvā uzvedība katru gadu pieaug un izpaužas. Tajā pašā laikā jaunā paaudze pati par sevi cieš no tā.

Pubertātes periods

Bieţuma raksturojums zēniem un meitenēm atšķiras, taču šī dzīves posma pamatā ir viens mehānisms. Parasti fiziskās un seksuālās attīstības process notiek sinhroni.

Agresīvas uzvedības korekcija bērniem

Izlabojot bērna agresīvo uzvedību, vispirms jāatceras viena vienkārša lieta: agresija ir normāla emocija, kas katram vai citam grādam ir raksturīga. Tas ir instinktīvs uzvedības veids, bez kura pašaizsardzība un izdzīvošana nav iespējama.

Pusaudzība

Pusaudža vecums ir periods, kas sākas apmēram 10 gadu vecumā un turpinās līdz skolas vecuma beigām vai līdz 21 gadu vecumam, kura laikā bērni pakļauti būtiskām fiziskām, intelektuālām un emocionālām izmaiņām. Palīdzot bērnam iet cauri šim periodam, nav viegls uzdevums gan vecākiem, gan veselības aprūpes speciālistiem.

Kas ir bīstams pusaudžu miega trūkums?

Problēmas ar miegu pusaudžiem ir atrisinātas. Jums tikai jāpiedalās šajā procesā, gan pašiem vecākiem, gan pusaudžiem.

Pusaudžu alkoholisms - kā aizsargāt savu bērnu?

Alkohols ir viena no visbiežāk sastopamajām pusaudžu stresa mazināšanas metodēm. Ātri, vienkārši un lēti - tie ir galvenie iemesli, kāpēc pusaudži var saķerties ar šāvienu. Pusaudžu Alkoholisms ... Pētījumi liecina, ka aptuveni puse no junioru un vidusskolā skolēni alkoholu katru mēnesi, un 14% no pusaudžiem ir alkohola reibumā, vismaz reizi mēnesī. Gandrīz 8% pusaudžu, kuri dzer alkoholu, saka, ka viņi var dzert vairāk par pieciem vai vairāk alkoholiskiem dzērieniem.

Četras visspilgtākās kļūdas, ko vecāki radīja runājot ar pusaudzi

Noskaidrosim vecāku nopietnās kļūdas, runājot ar pusaudžiem.

Vai vecāki zina, kad pusaudži viņiem melo?

Vensonas universitātes Karen Bogenscheder rakstīja rakstu ar nosaukumu "Darīt visu, kas jums patīk, bet ne lieciet man." Viņa atklāja, ka, lai gan visi augstskolu studenti reizēm melāja savus vecākus, par to zināja tikai trešdaļa no vecākiem. Vēl pārsteidzošāk ir tas, ka daudzi vecāki zināja vai aizdomas, ka pusaudži atrodas lielākajā daļā. Bet ne viņu bērns, viņi domāja. Vai vecāki zina, kad pusaudži viņiem melo?

Kā atpazīt un pārtraukt pusaudža emocionālo badu?

Mēs ne vien ēdam tikai badu. Mēs bieži ēdam komfortu, atbrīvo no stresa vai aktīvi absorbē kaut ko garšīgu kā atlīdzību. Diemžēl emocionāls bads neatrisina emocionālas problēmas. Pusaudzis bieži dodas uz pārtiku kā vieglākais veids, kā mazināt stresu. Un pēc dažām dienām viņš jūtas sliktāks.

Vienkārši padomi veselīgu pusaudžu uzturu

Pusaudži ļoti bieži ēd uzturu, cieš no šīs diētas trūkumiem ... Un joprojām uzlabojas vai, gluži pretēji, pēc tam izturas pret anoreksiju. Pusaudžu veselīgs uzturs nav viņu mīlēto produktu atņemšana. Veselīga ēšana nozīmē justies lieliski, uzkrāties vairāk enerģijas, stabilizēt savu garastāvokli un būt veselīgam. Pusaudzis var viegli paplašināt savu pārtikas produktu klāstu un iemācīties uzturēt garšīgu un veselīgu uzturu.

Lapas

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.