^

Jūs atrodaties šeit

Bērna attīstība no 1 līdz 3 gadiem

Kā atbrīvot bērnu

Kā atbrīvot bērnu, veidojot tajā stingru un pārliecinošu raksturu? Šo jautājumu uzdod daudzi vecāki, jo mūsdienu bērni labāk "sazinās" ar tehnoloģijām nekā ar viņu vienaudžiem.

Vingrojumi bērniem 2 gadi

Vingrinājumi bērniem no 2 gadu vecuma, tāpat kā visas pareizās fiziskās aktivitātes bērniem visās vecuma grupās, ir vērsti uz viņu harmonisku attīstību un veselības veicināšanu.

Vingrinājumi dzirdes attīstībai

Pirms aprakstīt dzirdes attīstības vingrinājumus, ir jānosaka daži pamatjēdzieni. Uzklausīšana - kas tas ir?

Bērnu agrīnas attīstības metodes

Katrs vecāks vēlas, lai viņu bērns mācītos saprast, runāt, analizēt, pilnībā attīstītos un vienkārši pielāgotos apkārtējiem apstākļiem. Tagad ir daudzas agrīnās bērnu attīstības metodes, gan līdzīgas, gan pilnīgi unikālas.

Sporta sekcijas bērniem

Neizvēlēties sporta sadaļu tikai tāpēc, ka jums tas patīk.

Kā iemācīt bērnam staigāt?

Šis brīnumains mirklis, kad jūs uzzinājāt, ka jums būs bērns, viņš ir tik laimīgs un iedvesmojošs. Bet paiet maz laika, un jūsu mazulis jau cenšas pārvietoties, pārmeklēt un ... Var nebūt iespējams veikt pirmos soļus. Tātad, kā iemācīt bērnam staigāt?

Ko bērnam vajadzētu darīt 12 mēnešu laikā?

12 mēnešos vai gadā bērns jau ir diezgan labi izveidota personība, kas var būt pārsteidzoši daudz.

Kā mācīt bērnam runāt?

Kad vecāki domā par to, kā mācīt bērnam runāt, viņi nesaprot, ka pat jaunākie bērni jau apgūst valodu. Ilgi, pirms viņi iemācās runāt, bērni joprojām sazinās ar tevi.

Bērna runas attīstība: kā viņam palīdzēt?

Jūsu bērnam ir divi gadi, un viņš joprojām nerunā? Viņš saka dažus vārdus, bet vai jūs domājat, ka bērns ir daudz aizmirsis runas attīstībā salīdzinājumā ar vienaudžiem? Bez tam, jūs atceraties, ka mazā māsa tajā pašā vecumā varētu veikt veselīgus piedāvājumus ...

Ko bērnam vajadzētu darīt 1 gadu laikā?

Daudzi vecāki uzdod sev jautājumu, ko bērnam vajadzētu darīt vienu gadu? Šie svarīgi jautājumi attiecas gan uz bērna svaru, gan uz izaugsmi, gan uz emocijām, kas ļoti strauji pieaug. Pēc 1 gadu vecuma bērns kļūst neatkarīgāks un pat aizstāv savu viedokli. Tas ir tas, ko bērnam vajadzētu spēt darīt pēc 1 gada.

Lapas

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.